// publikacija...

Teisės aktai

Teisingumas – ne “Viti” įmonių naudai

TEISINGUMAS – NE „VITI“ NAUDAI

2009 m. balandžio 28 d. Vilniaus apygardos teismas atmetė AB „Spauda“ apeliacinį skundą dėl bylos sustabdymo. O bylos esmė ta, kad statybos bendrovės „Viti“ įmonė AB „Spauda“ įsiskolinusi Bendrijai virš 100 tūkstančių litų. Byla sustabdžius, būtų galima dar 3 metus Bendrijai nieko nemokėti ir už kitų bendraturčių lėšas išlaikyti savo patalpas Spaudos rūmuose.

2009 m. gegužės 11 d. Vilniaus I apylinkės teismas atmetė UAB „VL Turto valdymas“ prašymą sustabdyti jam iškeltą civilinę bylą dėl skolos Bendrijai. Analogiškai, kaip ir AB „Spauda“, ši statybos bendrovės „Viti“ įmonė yra įsiskolinusi Bendrijai virš 57 tūkstančių litų. Jos vadovai irgi tikėjosi kelis metus nieko Bendrijai nemokėti ir gyventi savo bendraturčių sąskaita.
Tačiau ir „Spaudos“ ir UAB „VL Turto valdymo“ dalis patalpų areštuota, teismai nuspręs dėl skolų dydžių ir Bendrijos patirtų nuostoliu.

2009 m. gegužės 11 d. Vilniaus apygardos teismas atmetė UAB “Speisuva” apeliacinį skundą byloje su radijo stotimi M-1. Taigi, statybos bendrovės „Viti“ įmonei nepavyko išsireikalauti iš radijo stoties per 50 tūkstančių litų.

Diskusija

Nera komentarų publikacijai : “Teisingumas – ne “Viti” įmonių naudai”

Rašyti

Remėjai