// publikacija...

Aktualijos

Vėl sustojo liftai

Šeštadienį ir sekmadienį Spaudos rūmuose neveikė liftai, o pirmadienį rūmų lankytojai ir svečiai sukaitę kopė laiptais į 17 ir 20 aukštus, kuriuose įsikūrusios radijo ir televizijos studijos. Prie apmirusio lifto trypčiojo ir buvęs Vilniaus meras Juozas Imbrasas. Jo žvilgsnis žaibavo, nes exmeras nenumatė, kad tokiame solidžiame amžiuje tarsi alpinistui teks pėstute kopti į 17 aukštą, kur jo laukė „Žinių radijo“ laidų vedėjas.
Kažkuris prašalaitis metė, kad merdinčius liftus Spaudos rūmuose prižiūri jo sūnus Gediminas Imbrasas, todėl reikėtų stverti už pakarpos savo sūnų.
Bet iš tikrųjų buvusio mero sūnus čia niekuo dėtas. Jo vadovaujama akcinė bendrovė „Speisuva“ nebeturi nė cento sumokėti liftus prižiūrinčiai firmai „Shindler liftas“, kurios tarnybos netgi avarijos atveju į Spaudos rūmus nebevažiuoja – dispečeris trenkia telefono ragelį ir baigta.
Visus „Speisuvos“ pinigėlius per antstolį nusirašė „Rytų skirstomieji tinklai“. Pasirodo Spaudos rūmuose už elektrą nebemoka ar neišgali susimokėti krūva savininkų, tarp kurių ir pats „Speisuvos“ netiesioginis savininkas ABF “Viti” generalinis direktorius Konradas Juzeliūnas. Matyt, šnipštas ir jo verslui.

Sužinoję šią „naujieną“ kaimynai rimtai susierzino. Mat jau prieš porą mėnesių jie kreipėsi į K.Juzeliūną, kad šis baigtų eksperimentus su liftais ir perduotų jų priežiūrą bendrijai, nes neduok Dieve, kuris liftas nukrįstų…

Rūmų senbuviai ir vėl kreipėsi į naująjį kaimyną, kad šis baigtų savo teisinius eksperimentus ir perduotų liftų priežiūrą tam, kas atstovauja visų savininkų interesus:

ABF „Viti“ generaliniam direktoriui
K. Juzeliūnui

UAB „Speisuva“
Direktoriui

Dėl pastato liftų priežiūros ir paslaugų kainų
2009 m. kovo 23 d.

Mes ir vėl informuojame, kad 2009 m. kovo 21-23 dienomis neveikė visi pastato liftai, o lankytojai ir darbuotojai buvo priversti lipti laiptais nuo 3 iki 20 aukšto.

Jau tapo vieša paslaptimi, kad , Jūs gerbiamas direktoriau (ABF „Viti“), esate pagrindinis AB „Spauda“ ir UAB „Speisuva“ akcijų valdytojas, o UAB „Speisuva“ , kuri tarpininkauja prižiūrint liftus, vykdo tik Jūsų nurodymus.
Mums žinoma, kad pastato liftai nuolat genda dėl to, kad Jūsų įmonė UAB „Speisuva“ gavusi mūsų lėšas, jų nesumoka atsakingai už liftų priežiūrą įmonei UAB „Shindler liftas“, dėl to pastaroji šiems sustojus, net nesiunčia avarinės tarnybos.

Mes jau kartą prašėme perduoti liftų eksploatavimą Bendrijai. Taip pat prašėme perduoti ir pastatų 6B3b ir 7M2p eksploatavimą.
Šį kartą vėl, asmeniškai Jus, prašome: perduokite liftų ir pastatų 6B3b ir 7M2p eksploatavimą Bendrijai, netrukdykite jai rūpintis mūsų bendro turto priežiūra.

Taip pat mums žinoma, kad Jūsų įmonės UAB „Speisuva“ paslaugų įkainiai (elektros energijos, vandens, liftų priežiūros) yra daug didesni negu Bendrijos, todėl UAB „Speisuvai“ perdavus šių paslaugų tiekimą Bendrijai, jų kainos sumažės ir tai bus naudinga visiems, tame tarpe ir Jums, nes esate pastato bendraturtis.
Atsižvelgiant į ypač sunkų laikmetį, prašome įpareigoti UAB „Speisuva“ kuo skubiau perduoti Bendrijai liftų priežiūrą ir pastatų 6B3b ir 7M2p eksploatavimą.

Dar kartą prašome: parodykite savo geranoriškumą visų pastato bendraturčių atžvilgiu.

Radijo stotis „M-1“, „Radiocentras“, „Baltijos televizija“, „Znad Wilii“, „Žinių radijas“, „Radijas kelyje“,
Leidinių redakcijos: ,„Savaitės ekspresas“, „Savaitė“, „Naujoji Ieva“, „Mūsų gairės“, „Margi raštai“, „Politika“, „Magazin Wilenski“, „A.Semaškos leidykla“, „Vyzdys“

Uždarosios akcinės bendrovės ir kiti savininkai
“Dujotekana”, “Reladus”, ” Compact transport”, “Agina”, „Saugos darbe sprendimai“, UAB “Gairija”, Albina Rugienūtė, “Lirsona popierius”, Henrik Bujko, Svetlana Dziuba

Diskusija

Nera komentarų publikacijai : “Vėl sustojo liftai”

Rašyti

Remėjai